Ev İnterneti, D-Smart'tan evler için ev interneti paketleri. Sadece internet veya yanında D-Smart TV paketi ile birlikte alabileceğiniz ev interneti paketlerimizi inceleyin, siz de D-Smart'ın avantajlarından yararlanın. D-Smart kampanyaları hakkında detaylı bilgi alıp online başvuru yapabilirsiniz. D-Smart TV, İnternet veya TV+İnternet paketlerinden zevkinize uygun olanı seçin, kurulumuzun en kısa sürede gerçekleşsin. 

D-Smart'ta; TV, İnternet veya TV+İnternet kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. Ev İnterneti olarak en avantajlı kampanyalar D-Smart'ta.

Ev İnterneti

Ev İnterneti

D-Smart internet'te ev telefonuna gerek yok, telefonsuz ev internet paketleri ve kampanyaları D-Smart'ta. Adsl veya binanızın altyapısı uygunsa Fiber İnternet hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İnternet paketlerine ek olarak HD Televizyon paketleri de yine D-Smart ile evinize geliyor. Uydu kanalları, en seçkin belgesel kanalları, spor, sinema, dizi kanalları televizyon içeriğimize zenginlik katmaktadır. Ev interneti kampanyaları, Ev interneti paketleri. Evde internet paketleri.

Aşağıdaki kampanyalarımızdan size uygun olanı seçip başvunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzdan kısa süre sonra müşteri temsilcimiz sizi arayarak detaylı bilgi verecek ve onayınızı alacaktır.

Ev İnterneti