Turkcell Superonline Fiber İnternet

Turkcell Superonline Fiber İnternet paket ve kampanyaları. Binanızda Turkcell Superonline Fiber İnternet varsa D-Smart'tan avantajlı fiber tarifelerimizden birine online başvuru yapabilirsiniz. (Binanızda Superonline Fiber İnternet olup olmadığını müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz. 0 850 480 22 66)

Dilerseniz sadece İnternet veya İnternet + TV Paketi olarak seçebilirsiniz.  

Zevkinize uygun seçeceğiniz TV paketi ve yanında süper hızlı FİBER İNTERNET ayda sadece 66 TL'den başlayan fiyatlarla D-SMART'ta. Binanızdaki fiber alt yapısı ister SUPERONLİNE FİBER İNTERNET ister TÜRK TELEKOM olsun kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.

Binanızdaki fiber altyapıya göre fiyat listemiz aşağıdadır. Başvuru yaptıktan sonra müşteri temsilcimiz adresinizde fiber olup olmadığına, var ise hangi altyapı olduğuna bakabilir. Ona göre uygun kampanyamıza başvuru yapabilirsiniz. 

Superonline Fiber İnternet

D-Smart İnternet Paketi

Superonline Fiber İnternet TV

D-Smart İnternet Paketi
  

KURULUM

- Evinizde Türksat yönünde çanak anten veya binanızda merkezi sistemi var ve TV'ye kadar kablo geliyor ise kurulum ücreti alınmaz. 

- Modeminiz yoksa kablosuz modem için ayda 4 TL faturanıza eklenir. Fiber uyumlu modeminiz var ise modem alma zorunluluğu yoktur.

- Superonline altyapısı olan bölgelerde modem ücretsiz olarak kullanımınıza sunulur. 

UYDU ALICI 

- D-Smart HD uydu alıcısı, üyelik süresi boyunca abonenin kullanımına verilmektedir. Üyelik sonunda iade alınır.

SIKÇA SORULAN SORULAR 

Yukarıdaki fiyatlar dışında ekstra bir ücret var mı?
- Bu kampanyanın avantajlı olmasının sebebi ekstra hiç bir ücretin olmaması. Sadece modeminiz yok ise kablosuz modem için ayda 4 TL faturanıza eklenir. Fiber uyumlu modeminiz var ise modem alma zorunluluğu yoktur. Superonline altyapısı olan bölgelerde modem ücretsiz olarak kullanımınıza sunulur. 

İnternet Hizmeti Nasıl Sağlanır ?
- İnternet servis sağlayıcı olarak altyapınıza göre Türk Telekom Fiber veya Superonline FİBER verilmektedir. D-Smart Net markası olarak kullanacaksınız.

Yalın İnternet Nedir?
- Telefon aboneliği gerektirmeyen telefonsuz internet hizmetidir. Yalın internet seçerseniz diğer firmaların almış olduğu yalın internet ücretini ödemeyeceksiniz.

Mevcut İnternet hizmetim var, taşıyabilir miyim ?
- Evet şuanda farklı bir ADSL firmasından hizmet alıyorsanız taşıma yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra kurulum ekiplerimiz kurulum esnasında sizden geçiş belgesi alırlar ve sizin bunun dışında bir işlem yapmanıza gerek kalmaz, mevcut internet geçişiniz D-Smart tarafından sağlanır. İnternetiniz D-Smart Net'e geçiş olur.

Mevcut internet hizmetime taahhütüm devam ediyor, bu kampanyaya başvuru yapabilirmiyim ?

- Evet yapabilirsiniz. Şuanda kullandığınız intenet firmasından size taahhüt bozma cezası gelir ise, bu cezanın 200 TL'lik kısmını D-Smart karşılar. Bu 200 TL her ay faturanızdan taksitle indirim yapılarak karşılanır. Bu tutarı indirim olarak almak için ceza faturasını ve ödeme yaptığınız makbuzu bize fakslamanız gerekmektedir.

-Superonline Fiber İnternet hangi illerde var ?
İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Antalya, Adana, Gaziantep, Mersin, Samsun, Trabzon, Kayseri illerinin bazı bölgelerinde mevcut. Adresinizi müşteri temsilcimize söylerek kontrol ettirebilirsiniz.

Superonline Fiber İnternet

D-Smart İnternet Paketi

 

Superonline Fiber İnternet