AKN'siz İnterneti, D-Smart'tan AKN'siz internet. AKN sınırsına takılmadan, hızınız hiç düşmeden internet keyfi. Üstelik 10 Mbps hızında ve sınırsız. Yanında Premier Lig ve dünyanın sporunu cepte, web’te, tablette izleyebileceğiniz Go Spor da hediye!

AKN'siz İnternet

AKN veya AKK yani Adil Kullanım Kotası olmadan, yavaşlamadan AKK'siz internet bağlatın, siz de kotaya takılmadan internet keyfi yaşayın. Adil kullanım kotası olan sınırsız internetlerde yaşadığınız yavaşlama durumu bu pakette yok. AKN olmadan internet kullanımı için başvurunuzu yapın, en kısa sürede kurulumunuzu sağlayalım.

D-Smart'ta; TV, İnternet veya TV+İnternet kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. Ev İnterneti olarak en avantajlı kampanyalar D-Smart'ta.

AKN'siz İnternet Fiyatları 

AKN'siz İnternet

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR 

Yukarıdaki fiyatlar dışında ekstra bir ücret var mı?
- Bu kampanyanın avantajlı olmasının sebebi ekstra hiç bir ücretin olmaması. Sadece modeminiz yok ise ayda 5 TL kablosuz modem ücreti yansıtılır. Mevcut modeminiz var ise onu kullanabilirsiniz.

İnternet Hizmeti Nasıl Sağlanır ?
- Telekom alt yapısı ile sağlanır.

Kurulum ve Aktivasyon Ücreti Var mı ?
- Bu kampanyada kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.

Modem Alma Zorunluluğu Var mı ?
- M
odem alma zorunluluğu yoktur, mevcutta bir modeminiz var ise kullanabilirsiniz. Modeminiz yok ise faturanıza 24 ay boyunca ayda 5 TL kablosuz modem ücreti yansıtılır ve kablosuz modem verilir. Superonline Fiber İnternet seçeneğinde, modem ücretsiz olarak verilir, üyelik sonunda iade alınır.

Yalın İnternet Nedir?
- Telefon aboneliği gerektirmeyen telefonsuz internet hizmetidir. Yalın internet seçerseniz diğer firmaların almış olduğu yalın internet ücretini ödemeyeceksiniz.


Mevcut İnternet hizmetim var, taşıyabilir miyim ?
- Evet şuanda farklı bir ADSL firmasından hizmet alıyorsanız taşıma yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra kurulum ekiplerimiz kurulum esnasında sizden geçiş belgesi alırlar ve sizin bunun dışında bir işlem yapmanıza gerek kalmaz, mevcut internet geçişiniz D-Smart tarafından sağlanır. İnternetiniz D-Smart Net'e geçiş olur.

AKN Nedir?
Paketinizin kotasını doldurduktan sonra hızınızın yavaşlayacağı sınırı ifade etmektedir. Bu paketimizde AKN yok, Yavaşlama yok.  

Taahhüt var mı ?
- Evet, bu kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 

AKN'siz İnternet

 

AKN'siz İnternet