D-Smart ve İnternet Bir arada, Sadece İnternet Fiyatına !

Zevkinize uygun, istediğiniz D-Smart paketi ve yanında sınırsız internet. D-Smart internet paketlerimizi inceleyin, başvurunuzu yapın, sadece internet fiyatına D-Smart ve sınırsız internet sahibi olun.

Çok avantajlı D-Smart + ADSL İnternet kampanyalarımız aşağıda sunulmuştur. Ayrıca binanızda Fiber İnternet var ise süper hızlı fiber internet ve yanında D-Smart TV paketleri de sizi bekliyor. Size en uygun paketimizi seçin, online başvuru yapın, müşteri temsilcimiz kısa sürede size ulaşacak ve kurulum süreciniz en kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

D-SMART AİLE SPOR PAKETİ + İNTERNET AYDA SADECE 64,90 TL

D-Smart İnternet
D-smart ve İnternet

** TV Paket içeriklerine ve kanal listesine ana menüdeki "D-SMART" sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

D-Smart İnternet

 

KURULUM

- Evinizde Türksat yönünde çanak anten veya binanızda merkezi sistemi var ve TV'ye kadar kablo geliyor ise kurulum ücreti alınmaz. 

- Modeminiz yoksa kablosuz modem için ayda 9,50 TL faturanıza eklenir. Modeminiz var ise alma zorunluluğu yoktur.

UYDU ALICI

- D-Smart HD uydu alıcısı, üyelik süresi boyunca abonenin kullanımına verilmektedir. Üyelik sonunda iade alınır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yukarıdaki fiyatlar dışında ekstra bir ücret var mı?
- Bu kampanyanın avantajlı olmasının sebebi ekstra hiç bir ücretin olmaması. Sadece modeminiz yok ise ayda 9,50 TL kablosuz modem ücreti yansıtılır. Mevcut modeminiz var ise onu kullanabilirsiniz.

İnternet Hizmeti Nasıl Sağlanır ?
- İnternet servis sağlayıcı olarak Telekom altyapısı üzerinden D-Smart Net verilmektedir.

Modem Alma Zorunluluğu Var mı ?
- M
odem alma zorunluluğu yoktur, mevcutta bir modeminiz var ise kullanabilirsiniz. Modeminiz yok ise faturanıza 24 ay boyunca ayda 9,50 TL kablosuz modem ücreti yansıtılır ve kablosuz modem verilir.

Yalın İnternet Nedir?
- Telefon aboneliği gerektirmeyen telefonsuz internet hizmetidir. Yalın internet seçerseniz diğer firmaların almış olduğu yalın internet ücretini ödemeyeceksiniz.

Mevcut İnternet hizmetim var, taşıyabilir miyim ?
- Evet şuanda farklı bir ADSL firmasından hizmet alıyorsanız taşıma yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra kurulum ekiplerimiz kurulum esnasında sizden geçiş belgesi alırlar ve sizin bunun dışında bir işlem yapmanıza gerek kalmaz, mevcut internet geçişiniz D-Smart tarafından sağlanır. İnternetiniz D-Smart Net'e geçiş olur.

 

internet+dsmart

dsmart+internet

D-smart İnternet

D smart İnternet