Ekonomik Ev İnterneti, ayda sadece 44,90 TL. TV Paketi ile birlikte 59,90 TL. Kurulum, aktivasyon ve yalın internet ücreti yok...

D-Smart Ekonomik İnternet

D-Smart'tan sınırsız internet paketi ayda sadece 44,90 TL. 4 Mbps hızında sınırsız, 40 GB AKN. AKN sonrası, ay sonuna kadar internet hızı 1 Mbps olur. Yeni aya girildiğinde tekrar 4 Mbps olarak devam eder. Sınırsız internet için başvurunuzu yapın, en kısa sürede kurulumunuzu sağlayalım.

AKN'siz İnternet

SADECE İNTERNET TARİFELERİ
En Ekonomik İnternet Paketi

İNTERNET + TV PAKETİ TARİFELERİ

En Uygun İnternet TV Paketi 

AKN'siz İnternet

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR 

Yukarıdaki fiyatlar dışında ekstra bir ücret var mı?
- Bu kampanyanın avantajlı olmasının sebebi ekstra hiç bir ücretin olmaması. Sadece modeminiz yok ise ayda 9,50 TL kablosuz modem ücreti yansıtılır. Mevcut modeminiz var ise onu kullanabilirsiniz.

İnternet Hizmeti Nasıl Sağlanır ?
- Telekom alt yapısı ile sağlanır.

Kurulum ve Aktivasyon Ücreti Var mı ?
- Bu kampanyada kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.

Modem Alma Zorunluluğu Var mı ?
- M
odem alma zorunluluğu yoktur, mevcutta bir modeminiz var ise kullanabilirsiniz. Modeminiz yok ise faturanıza 24 ay boyunca ayda 9,50 TL kablosuz modem ücreti yansıtılır ve kablosuz modem verilir. Superonline Fiber İnternet seçeneğinde, modem ücretsiz olarak verilir, üyelik sonunda iade alınır.

Yalın İnternet Nedir?
- Telefon aboneliği gerektirmeyen telefonsuz internet hizmetidir. Yalın internet seçerseniz diğer firmaların almış olduğu yalın internet ücretini ödemeyeceksiniz.


Mevcut İnternet hizmetim var, taşıyabilir miyim ?
- Evet şuanda farklı bir ADSL firmasından hizmet alıyorsanız taşıma yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra kurulum ekiplerimiz kurulum esnasında sizden geçiş belgesi alırlar ve sizin bunun dışında bir işlem yapmanıza gerek kalmaz, mevcut internet geçişiniz D-Smart tarafından sağlanır. İnternetiniz D-Smart Net'e geçiş olur.

AKN Nedir?
Paketinizin kotasını doldurduktan sonra hızınızın yavaşlayacağı sınırı ifade etmektedir. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKN’ye dahil edilmeyecektir. Diğer saat aralıklarındaki kullanımlardan dolayı AKN aşıldığı için hız düşse dahi, 02:00-08:00 saatleri arasında abone mevcut tarifesindeki hızdan bağlantı sağlayacaktır.

Taahhüt var mı ?
- Evet, bu kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 

En Uygun İnternet

En Uygun İnternet