D-Smart Fiber İnternet

Daha hızlı İnternet istiyorum diyenlere, D-Smart’tan süper hızlı Fiber İnternet ve TV keyfi bir arada!

Zevkinize uygun seçeceğiniz TV paketi ve yanında süper hızlı FİBER İNTERNET çok uygun fiyatlarla D-SMART'ta. Binanızdaki fiber alt yapısı ister TURKCELL SUPERONLINE, ister TÜRK TELEKOM olsun kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.

Binanızdaki fiber altyapıya göre fiyat listemiz aşağıdadır. Başvuru yaptıktan sonra müşteri temsilcimiz adresinizde fiber olup olmadığına, var ise hangi altyapı olduğuna bakabilir. Ona göre uygun kampanyamıza başvuru yapabilirsiniz. 

D-Smart İnternet Paketi

D-Smart Fiber İnternet TV

D-Smart İnternet Paketi
 

KURULUM

- Evinizde Türksat yönünde çanak anten veya binanızda merkezi sistemi var ve TV'ye kadar kablo geliyor ise kurulum ücreti alınmaz. 

- Superonline altyapısı olan bölgelerde modem ücretsiz olarak kullanımınıza sunulur. 

UYDU ALICI 

- D-Smart HD uydu alıcısı, üyelik süresi boyunca abonenin kullanımına verilmektedir. Üyelik sonunda iade alınır.

SIKÇA SORULAN SORULAR 

Yukarıdaki fiyatlar dışında ekstra bir ücret var mı?
- Bu kampanyanın avantajlı olmasının sebebi ekstra hiç bir ücretin olmaması. Superonline altyapısı olan bölgelerde modem ücretsiz olarak kullanımınıza sunulur. 

İnternet Hizmeti Nasıl Sağlanır ?
- İnternet servis sağlayıcı olarak altyapınıza göre Türk Telekom Fiber veya Superonline FİBER verilmektedir. D-Smart Net markası olarak kullanacaksınız.

Yalın İnternet Nedir?
- Telefon aboneliği gerektirmeyen telefonsuz internet hizmetidir. Yalın internet seçerseniz diğer firmaların almış olduğu yalın internet ücretini ödemeyeceksiniz.

Mevcut İnternet hizmetim var, taşıyabilir miyim ?
- Evet şuanda farklı bir ADSL firmasından hizmet alıyorsanız taşıma yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra kurulum ekiplerimiz kurulum esnasında sizden geçiş belgesi alırlar ve sizin bunun dışında bir işlem yapmanıza gerek kalmaz, mevcut internet geçişiniz D-Smart tarafından sağlanır. İnternetiniz D-Smart Net'e geçiş olur.

Mevcut internet hizmetime taahhütüm devam ediyor, bu kampanyaya başvuru yapabilirmiyim ?

- Evet yapabilirsiniz. Şuanda kullandığınız intenet firmasından size taahhüt bozma cezası gelir ise, bu cezanın 200 TL'lik kısmını D-Smart karşılar. Bu 200 TL her ay faturanızdan taksitle indirim yapılarak karşılanır. Bu tutarı indirim olarak almak için ceza faturasını ve ödeme yaptığınız makbuzu bize fakslamanız gerekmektedir.

-Superonline Fiber İnternet 

D-Smart İnternet Paketi

 

D-Smart Fiber İnternet