Ev İnternet Paketleri, D-Smart'tan evler için ev internet paketleri. Sadece ev interneti veya yanında D-Smart TV paketi ile birlikte alabileceğiniz ev interneti paketlerimizi inceleyin, siz de D-Smart'ın avantajlarından yararlanın. D-Smart ev interneti  paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi alıp online başvuru yapabilirsiniz. D-Smart TV, ev interne paketi veya TV+İnternet paketlerinden zevkinize uygun olanı seçin, kurulumuzun en kısa sürede gerçekleşsin. 

D-Smart'ta; TV, Ev İnterneti veya TV+İnternet kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. Ev İnterneti olarak en avantajlı kampanyalar D-Smart'ta.

Ev İnternet Paketleri

Ev İnternet Paketleri

D-Smart internet'te ev telefonuna gerek yok, telefonsuz ev internet paketleri ve kampanyaları D-Smart'ta. Adsl veya binanızın altyapısı uygunsa Fiber İnternet paketlerinden yararlanabilirsiniz. İnternet paketlerine ek olarak HD Televizyon paketleri de yine D-Smart ile evinize geliyor. Standart uydu kanalları, en seçkin belgesel kanalları, spor, sinema, dizi kanalları televizyon paket içeriğimize zenginlik katmaktadır. Ev internet Paketleri kampanyaları, Ev internet Paketleri. Evde internet paketleri.

Aşağıdaki kampanyalarımızdan size uygun olanı seçip başvunuzu online olarak sağlayabilirsiniz. Başvuru yaptıktan kısa süre sonra müşteri temsilcimiz sizi arayarak detaylı bilgi verecek ve onayınızı alacaktır.

Ev İnternet Paketleri

Sadece İnternet İsteyenler İçin

D-Smart İnternet Paketi
İnternet için ev telefonuna ihtiyacınız yok ve telefonunuz yok diye yalın internet, hat ücreti vb ücretler de ödemeniz gerekmiyor.

Kampanya Detayları
* 8 Mbps Hızında Adsl veya 24 Mbps Hızında Fiber, Sınırsız,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Fiber Altyapı var ise 69,90 TL, Adsl altyapısı var ise 74,90 TL,
* D-SMART GO Hediye
(Cep, Tablet ve Bilgisayardan 7/24 izleme imkanı),
* 24 ay Taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi


Ekonomik Ev İnterneti 44,90 TL

D-Smart Ekonomik İnternet
D-Smart'tan ekonomik ev interneti fırsatı. İnternet için çok fazla ödemek istemeyen ama evinde mutlaka ev interneti olmasını isteyenler için kaçırılmayacak fırsat. 40 GB kullanımdan sonra internet, ek ücret olmadan yine de sınırsız olarak, 1 mbps hızında devam eder. 

Kampanya Detayları
* 4 Mbps Hızında,
* 40 GB Kotalı,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Her şey dahil 44,90 TL.

* 24 ay taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi


İnternet ve TV Paketi İsteyenler İçin

DSmart İnternet
D-Smart Aile Spor Paketi ve yanında sınırsız internet, ev telefonuna da ihtiyacınız yok ayda sadece 84,90 TL. Üstelik HD.

Kampanya Detayları
* 8 Mbps Hızında,
* Sınırsız internet,
* Aile Spor Paketi,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Her şey dahil 84,90 TL.

* 24 ay taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi


Ekonomik Ev İnterneti + TV 64,90 TL

D-Smart Ekonomik İnternet TV
D-Smart'tan ekonomik ev interneti ve yanında TV Paketi fırsatı. Ayda sadece 64,90 TL'ye hem ev interneti, hem de TV Paketi. 40 GB kullanımdan sonra internet, ek ücret olmadan yine de sınırsız olarak, 1 mbps hızında devam eder. D-Smart'ın ekonomik internet paketini kaçırmayın.

Kampanya Detayları
* 4 Mbps Hızında, 40 GB Kotalı,
* Yanında D-Smart Aile-Spor TV Paketi,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Her şey dahil İnternet + TV Paketi 64,90 TL.

* 24 ay taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi