Altyapısız İnternet Ankara, izlemeniz gereken yol, paketler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi.

Altyapısız İnternet Ankara

Ankara ilinde yaşıyorsanız ve binanızda internet altyapısı yoksa veya port problemli bir durum ile karşı karşıyasınız internet bağlatmada zorlu bir süreç sizi bekliyor demektir. Bu durumda, telekom kaynaklı sorunlardan ötürü internet verilememektedir.

Portsuz İnternet Ankara

Diğer rastlanan bir durum da port olmamasından dolayı internet hizmeti verilememesidir. Bu durum da tekrar Telekom kaynaklıdır ve binadaki internet kutusunda boş yer kalmaması nedeni yaşanmaktadır. Böyle durumlarda altyapı sorgulama için sık sık aramanız sizin için iyi olacaktır. Çünkü bazen taşınma, kapatma vb durumlarda o anda boşluklar olmakta ve internet hizmeti için boş port oluşmaktadır. Bu en iyi çözümdür. Ama tabi ki uzun zaman alabilmektedir.

Şimdi size tavsiyemize gelelim:

Boş port beklemekten sıkıldıysanız, altyapı ve port gerektirmeyen internet hizmeti olan 4.5 internet paketlerini düşünebilirsiniz. 4.5 G ağı, cep telefonu şebekesi üzerinden hizmet verdiği için Telekomun kablolarına ihtiyaç yoktur. Adresinizde cep telefonu şebeke sorunu yoksa, telefonunuzdan 4.5 G internet sorunsuz bağlanıyorsa, başvuru yapibilirsiniz. Bu sistemde size, içerisinde sim kart olan modem verilir ve evinizde fiber hızda internet keyfini yaşarsınız.

Altyapısız internet Ankara paketi, kotalı veya sınırsız internetleri inceleyerek, ihtiyacınıza göre başvuru yapabilirsiniz. 

Ankara ilinde, binamda altyapı yok, internet bağlatamıyorum vb sıkıntılar için altyapısız internet Ankara tercihinde bulunabilirsiniz. 

Altyapısız internet Ankara hizmeti için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Altyapısız İnternet Ankara

  

Altyapısız İnternet Ankara