Altyapısız İnternet Samsun, izlemeniz gereken yol, paketler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi.

Altyapısız İnternet Samsun

Samsun ilinde yaşıyorsanız ve binanızda internet altyapısı yoksa veya port problemli bir durum ile karşı karşıyasınız internet bağlatmada zorlu bir süreç sizi bekliyor demektir. Bu durumda, telekom kaynaklı sorunlardan ötürü internet verilememektedir.

Portsuz İnternet Samsun

Diğer rastlanan bir durum da port olmamasından dolayı internet hizmeti verilememesidir. Bu durum da tekrar Telekom kaynaklıdır ve binadaki internet kutusunda boş yer kalmaması nedeni yaşanmaktadır. Böyle durumlarda altyapı sorgulama için sık sık aramanız sizin için iyi olacaktır. Çünkü bazen taşınma, kapatma vb durumlarda o anda boşluklar olmakta ve internet hizmeti için boş port oluşmaktadır. Bu en iyi çözümdür. Ama tabi ki uzun zaman alabilmektedir.

Şimdi size tavsiyemize gelelim:

Boş port beklemekten sıkıldıysanız, altyapı ve port gerektirmeyen internet hizmeti olan 4.5 internet paketlerini düşünebilirsiniz. 4.5 G ağı, cep telefonu şebekesi üzerinden hizmet verdiği için Telekomun kablolarına ihtiyaç yoktur. Adresinizde cep telefonu şebeke sorunu yoksa, telefonunuzdan 4.5 G internet sorunsuz bağlanıyorsa, başvuru yapibilirsiniz. Bu sistemde size, içerisinde sim kart olan modem verilir ve evinizde fiber hızda internet keyfini yaşarsınız.

Altyapısız internet Samsun paketi, kotalı veya sınırsız internetleri inceleyerek, ihtiyacınıza göre başvuru yapabilirsiniz. 

Samsun ilinde, binamda altyapı yok, internet bağlatamıyorum vb sıkıntılar için altyapısız internet Samsun tercihinde bulunabilirsiniz. 

Altyapısız internet Samsun hizmeti için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Altyapısız İnternet Samsun

  

Altyapısız İnternet Samsun