D Smart Kampanyaları 2020, detaylı bilgi ve başvuru sayfası. D-Smart'tan evler için TV, internet veya ikisi bir arada kampanyalar. 2020 yılının en iyi kampanyaları yine D-Smart'ta. D-Smart 2020 Kampanyaları hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz. Aşağıdaki kampanyaları inceleyip hızlıca, online başvuru yapabilirsiniz.

Yıllardır en kaliteli ve ekonomik TV Paketleri ile sizlere hizmet veren D-Smart, 2020 yılında da hizmetlerine devam etmekt, geniş internet altyapısı ile de her eve ulaşmaktadır. D Smart 2020 Kampanyaları hakkında detaylı bilgi alıp kolayca inceleyip, hızlıca başvuru yapabilirsiniz. D-Smart, D-Smart İnternet veya D-Smart+İnternet Kampanyaları.

D Smart Kampanyaları 2020

D Smart Kampanyaları 2020

D-Smart Kampanya Bilgi ve Başvuru sayfası. D-Smart TV ve internet kampanyaları. D-Smart internet paketlerinde ev telefonuna ihtiyaç yok, telefonsuz internet paketleri, D Smart 2020 Kampanyaları ile karşınızda...

"D-Smart Kampanya 2021"

Adsl hizmeti veya binanızında altyapı varsa Fiber İnternet bağlatabilirsiniz. İnternet paketlerinin yanında HD TV paketleri de her zaman olduğu gibi D-Smart ile evlerinizde. Standart ulusal kanallar, en seçkin belgesel kanalları, spor kanalları, sinema-film, dizi kanalları ile her zevke uygun içerik D-Smart'ta.

Aşağıdaki kampanyalarımızı inceleyerek, sizin için uygun olanı seçip başvunuzu hızlıca online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaptıktan kısa süre sonra müşteri temsilcimiz sizi arayarak kampanyalar hakkında detaylı bilgi verecek ve onayınızı alacaktır.

D-Smart TV Kampanyaları: D-Smart Hoş Geldin Paketi - D-Smart Aile Spor Paketi - D-Smart Film-Dizi Paketi - D-Smart Mega Paket
D-Smart İnternet Kampanyaları: Adsl, Yalın Adsl, Fiber İnternet

D Smart 2020 Kampanyaları

Sadece İnternet İsteyenler İçin

D-Smart İnternet Paketi
İnternet için ev telefonuna ihtiyacınız yok ve telefonunuz yok diye yalın internet, hat ücreti vb ücretler de ödemeniz gerekmiyor.

Kampanya Detayları
* 8 Mbps Hızında Adsl veya 24 Mbps Hızında Fiber, Sınırsız,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Fiber Altyapı var ise 69,90 TL, Adsl altyapısı var ise 74,90 TL,
* D-SMART GO Hediye
(Cep, Tablet ve Bilgisayardan 7/24 izleme imkanı),
* 24 ay Taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi


Ekonomik Ev İnterneti 44,90 TL

D-Smart Ekonomik İnternet
D-Smart'tan ekonomik ev interneti fırsatı. İnternet için çok fazla ödemek istemeyen ama evinde mutlaka ev interneti olmasını isteyenler için kaçırılmayacak fırsat. 40 GB kullanımdan sonra internet, ek ücret olmadan yine de sınırsız olarak, 1 mbps hızında devam eder. 

Kampanya Detayları
* 4 Mbps Hızında,
* 40 GB Kotalı,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Her şey dahil 44,90 TL.

* 24 ay taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi


İnternet ve TV Paketi İsteyenler İçin

DSmart İnternet
D-Smart Aile Spor Paketi ve yanında sınırsız internet, ev telefonuna da ihtiyacınız yok ayda sadece 84,90 TL. Üstelik HD.

Kampanya Detayları
* 8 Mbps Hızında,
* Sınırsız internet,
* Aile Spor Paketi,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Her şey dahil 84,90 TL.

* 24 ay taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi


Ekonomik Ev İnterneti + TV 64,90 TL

D-Smart Ekonomik İnternet TV
D-Smart'tan ekonomik ev interneti ve yanında TV Paketi fırsatı. Ayda sadece 64,90 TL'ye hem ev interneti, hem de TV Paketi. 40 GB kullanımdan sonra internet, ek ücret olmadan yine de sınırsız olarak, 1 mbps hızında devam eder. D-Smart'ın ekonomik internet paketini kaçırmayın.

Kampanya Detayları
* 4 Mbps Hızında, 40 GB Kotalı,
* Yanında D-Smart Aile-Spor TV Paketi,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Her şey dahil İnternet + TV Paketi 64,90 TL.

* 24 ay taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi