D-Smart paketleri, kampanyaları ve güncel fiyatlar bu sayfada. D-Smart her eve girsin diye her zaman en avantajlı kampanyalar D-Smart'ta. D-Smart TV ve İnternet hizmetlerinde yıllardır siz değerli kullanıcılarına en kalite hizmeti sunmaktadır. TV platformumuz, geniş kanal listesi ve yine HD yayın sayısı olarak lider konumdadır. D-Smart aynı zamanda ev internet hizmetlerinde de üst konumlardadır. D-Smart Net markası ile sektörde adından her zaman söz ettiren D-Smart, internet kampanyalarında avantajlı fiyatlar sunmaktadır.

D-Smart TV ve İnternet kampanyaları hakkında aşağıda geniş bilgi verilmiştir. TV, İnternet veya ikisi bir arada kampanyalarımızı inceleyip, online başvuru yapabilirsiniz. Bağlantınız yetkili servislerimiz tarafından en kısa sürede tamamlanacaktır.

D-SmartEvinize, sadece internet kullanımı yapmak için telefon bağlantısı yaptırmak zorunda değilsiniz. Telefonsuz, yalın internet şeklinde üyelik fırsatı D-Smart'ta. Şuanda telefon aboneliğiniz var ama kapattırarak yalın internete geçme şansınız da var. Kampanyamıza başvurun, telefon aboneliğinizi sonlandırarak sizi de yalın internet hizmeti ile tanıştıralım.

D-Smart


 

 

- Sadece İnternet Paketleri

- İnternet + TV Paketleri

D-Smart

Sadece İnternet İsteyenler İçin

D-Smart İnternet Paketi
İnternet için ev telefonuna ihtiyacınız yok ve telefonunuz yok diye yalın internet, hat ücreti vb ücretler de ödemeniz gerekmiyor.

Kampanya Detayları
* 8 Mbps Hızında Adsl veya 24 Mbps Hızında Fiber, Sınırsız,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Fiber Altyapı var ise 69,90 TL, Adsl altyapısı var ise 74,90 TL,
* D-SMART GO Hediye
(Cep, Tablet ve Bilgisayardan 7/24 izleme imkanı),
* 24 ay Taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi


Ekonomik Ev İnterneti 44,90 TL

D-Smart Ekonomik İnternet
D-Smart'tan ekonomik ev interneti fırsatı. İnternet için çok fazla ödemek istemeyen ama evinde mutlaka ev interneti olmasını isteyenler için kaçırılmayacak fırsat. 40 GB kullanımdan sonra internet, ek ücret olmadan yine de sınırsız olarak, 1 mbps hızında devam eder. 

Kampanya Detayları
* 4 Mbps Hızında,
* 40 GB Kotalı,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Her şey dahil 44,90 TL.

* 24 ay taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi


İnternet ve TV Paketi İsteyenler İçin

DSmart İnternet
D-Smart Aile Spor Paketi ve yanında sınırsız internet, ev telefonuna da ihtiyacınız yok ayda sadece 84,90 TL. Üstelik HD.

Kampanya Detayları
* 8 Mbps Hızında,
* Sınırsız internet,
* Aile Spor Paketi,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Her şey dahil 84,90 TL.

* 24 ay taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi


Ekonomik Ev İnterneti + TV 64,90 TL

D-Smart Ekonomik İnternet TV
D-Smart'tan ekonomik ev interneti ve yanında TV Paketi fırsatı. Ayda sadece 64,90 TL'ye hem ev interneti, hem de TV Paketi. 40 GB kullanımdan sonra internet, ek ücret olmadan yine de sınırsız olarak, 1 mbps hızında devam eder. D-Smart'ın ekonomik internet paketini kaçırmayın.

Kampanya Detayları
* 4 Mbps Hızında, 40 GB Kotalı,
* Yanında D-Smart Aile-Spor TV Paketi,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Her şey dahil İnternet + TV Paketi 64,90 TL.

* 24 ay taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi