Havadan İnternet paket ve kampanyaları.

Bulunduğunuz bina, apartman veya müstakil evde internet altyapısı yoksa, havadan internet seçeneği tam size göre. Halk tabiri ile havadan internet, diğer bir deyişle de 4.5G internet, telefon operatörleri üzerinden sağlanan internet hzmetidir. Yani bulunduğunuz mevkiide 4.5G sinyali alınıyorsa ve telefonunuzdan hızlı internet kullanımı yapabiliyorsanız havadan internet hizmeti de alabilirsiniz demektir. 

Havadan İnternetGeçmişte, havadan internette sınırsız tarifeler yoktu ama günümüzde artık sınırsız tarifeler de mevcut. Binanızdaki altyapıdan bağımsız, port ve benzeri sıkıntılar da olmayan havadan internet seçeneği için farklı tarifeler mevcut. 

Örneğin Turkcell Superonline'da 10mbps hız 100 GB limitli tarife veya 10 mbps hız ve sınırsız tarife gibi tarifeler mevcut. Vodafone ve Turk Telekom'da da 4.G hizmeti mevcut.

Çalışma mantığı ise şöyle: Size, içerisinde sim kart bulunan bir modem verilmekte. Bu modem üzerinden baz istasyonuna bağlantı sağlanmaktadır. Taşınabilir bir modemdir ancak bazı operatörler sadece mevcut adreste hizmet vermektedirler. Yani modemi farklı bir adrese götürünce çalışmamaktadır.

Adsl, Vdsl ve Fiber göre de havadan internet yavaş değil, bilakis çoğu zaman daha hızlıdır. Hız için, baz istasyonuna yakınlık en önemli maddedir. Havadan internet için verilen modem fişe takılan ve sim kartbarındıran küçük bir cihazdır. Görüntü kirliliği yaratmaz. Havadan internet paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz. Portsuz İnternet

Apartmanınızda altyapı yoksa, ya da var ama port yoksa havadan internet seçeneğini değerlendirmelisiniz. 

Havadan internet seçeneğinde telekom kablolamasına ihtiyaç duyulmaz, çünkü internet hizmeti 4.5G ağı üzerinden verilir.

Havadan internet paketlerini inceleyebilirsiniz. Havadan internet kotalı veya sınırsız internet paketlerini inceleyerek hızlı başvuru yapabilirsiniz. Havadan internet 2020 - 2021 Kampanyaları.

Havadan internet, fiber hızda internet sağlar ve mini modeminizi sadece fişe takmanız yeterli. 

Havadan internet tarifeleri, bilgi ve destek. İnternet altyapısına ihtiyaç duymayan internet.

Havadan İnternet paket ve kampanyalarımız için tıklayın.

Havadan İnternet Paketleri

 


  

Apartmanımda, evimde internet altyapısı yok, internet bağlatmak istiyorum ama port yok cevabı alıyorum, altyapı olmayan eve nasıl internet bağlatırım, evimde altyapı olmadan internet olabilir mi, altyapı olmadan nasıl internet bağlantısı sağlanır gibi sorularınızın cevabı burada. Havan internet fiyatları, altyapısız havadan ev interneti olabilir mi, altyapısız internet bağlatma olur mu vb bilgiler...

Havadan internet hizmeti için bize ulaşın. Kotalı ve sınırsız internet paketleri ve diğer seçenekler.

 

Havadan İnternet

Havadan İnternet

 


  

Havadan İnternet