Taahhütsüz İnternet paket ve kampanyaları.

İnternet bağlatmak istiyorsunuz ama 12 veya 24 ay taahhüt vermek istemiyorsanız, taahhütsüz internet tercih edebilirsiniz. Taahhütsüz internet, çoğu internet servis sağlayıcıda mümkün ama tabi ki taahhütsüz olduğu için fiyatları taahhütlü tarifelere göre daha yüksek. 

Taahhütsüz İnternet Nedir?

Taahhütsüz internet, herhangi bir süre abone kalma sözü verilmeyen internet hizmetidir. Tahhütsüz internette; abone, hizmeti dilediği zaman iptal ettirebilir. Taahhütsüz internet tercih edilmesinin en büyük nedeni, alınacak olan hizmetten memnun kalmama ihtimalidir. Bununla birlikte abonelik sonunda iptal işlemlerinde de zorluk yaşanabileceği düşünülmektedir.

Taahhütsüz internet tarifeleri ve taahhütsüz internet kampanyaları firmadan firmaya farklılık gösterebilir.   

Taahhütsüz İnternet

Taahhütsüz internet mümkün mü?

Taahhütsüz internet hemen hemen her firmada mevcuttur. Taahhütsüz internet hizmetinde genellikle kampanya olmaz ve fiyat olarak da daha farklı olur. Taahütsüz internet yani sözleşmesiz internet hizmeti alındığında firmadan firmaya farklılık gösteren kurulum, aktivasyon veya modem ücretleri aboneden tahsil edilebilir.

Taahhütsüz internet 2020 - 2021

Bazı firmalar da, aboneden; öncelikle bir süre taahhüt vermesini isteyip, taahhüt sonunda sözleşmesiz olarak aydan aya devam etme imkanı verir.  

Özet olarak taahhütlü internette abone kalma sözü verildiği için fiyatlar daha uygun olur, bunun yanında taahhütsüz internet seçeneğinde ise genellikle liste fiyatları yani daha yüksek fiyatlar sunulabilir. 

 

 

 


  

Taahhütsüz İnternet