Vodafone Altyapısız İnternet paket ve kampanyaları.

Türkiye'nin büyük operatörlerinden Vodafone'un, altyapı olmayan yerler için sunduğu vodafone altyapısız internet hizmeti mevcut. Vodafone altyapısız internet, fiber hızda, 4.5G mobil internet sunmaktadır. Yeni bir site, apartman veya eve taşındınız, binanızda internet altyapısu henüz yok ya da tamamlanmadıysa, veya binanızdaki internet kutusunda poş yer yok, port yok diye internet bağlantısı sağlanamıyorsa Vodafone altyapısız internet tam size göre.

Vodafone Altyapısız İnternetTürkiye'nin bir çok yerinde internet altyapısı sağlanmasına rağmen, bazen şehir merkezlerinde bile internet bağlantısı sağlatmak  çok zor olabiliyor. İnternet altyapı sağlayıcıları siteize internet altyapısı sağlamıyor, bazen de internet kutusu olmasına rağman altyapı zayıflığı veya port probleminden dolayı internet bağlantısı sağlamıyorlar.

2000'li yıllar itibari ile cep telefonu baz istasyonları bir çok noktada bulunduğu için 4.5G ağı da yine yurdun hemen hemen her tarafında mevcut. Bu nedenle, cepte internete ulaşmada problem yaşanmamakta ve tarifelerin çok pahalı olması ya da limitsiz paketlerin olmaması kulanıcıları sabit, internete yönlendiriyor.

İşte tam da bu noktada Vodafone Altyapısız İnternet size yani evinize geliyor. İnternet kullanacağınız evde, cep telefonunuzun 4.5G internetini rahatlıkla kullanıyorsanı, Vodafone Altyapısız internet yani Vodafone Redbox da kullanabilirsiniz demektir. 

Vodafone Altyapısız İnternet Nedir?

Vodafone Altyapısız İnternet, kablo altyapısı ihtiyacı duymayan fiber hızda, mobil internet hizmetidir. Vodafone Altyapısız İnternet, Vodafone marka ve güvencesi ile evinize gelmekte. Vodafone altyapısız internet kullanabilirmeniz için bulunduğunuz bölgede 4.5G internet ağı olması yeterli.

Vodafone Altyapısız İnternet Nasıl Çalışır?

Vodafone altyapısız internet hizmetinde, size içerisinde bir simkart bulunan güzel bir modem verilir. Bu modeme de herhangi bir kablo bağlantısı yapılmasına gerek yoktur. Bu modemi sadece fişe takmanız yeterli olacaktır. Vodafone Redbox altyapısız internet modeminizi istediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz. Bu sayede; siz nerede olursanız olun, fiber internet de orada...

Vodafone Altyapısız İnternet Tarifeleri

Vodafone Redbox Altyapısız İnternet'ın sınırlı ve sınırsız tarifeleri mevcuttur. Bu tarifeler arasında size en uygununu seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vodafone Altyapısız İnterneti Altyapı Sorgulama

Vodafone altyapısız internet, Redbox altyapı ağı geniştir. 4.5G ağı olan her yerde fiber hızda internet hizmeti alabilirsiniz.

Vodafone Altyapısız İnternet Paketleri

Vodafone altyapısız internet'te sınırlı ve sınırsız internet paketleri mevcuttur. Bu paketler arasında size en uygun paketi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vodafone Altyapısız İnternet

 

Vodafone Altyapısız İnternet