Vodafone Redbox paket ve kampanyaları.

Vodafone'un, altyapısı olmayan yerler için sunduğu altyapısız internet hizmeti olan Vodafone Redbox, fiber hızda mobil internet sunmaktadır. Yeni bir apartmana taşındınız, binanızda altyapı henüz yok veya tamamlanmadıysa, ya da binanızdaki internet kutusunda poş port yok diye internet bağlatamıyorsanız Vodafone Redbox tam size göre.

Vodafone RedboxÜlkeminizin bir çok noktasında internet kablolaması yapılmasına rağmen, zaman zaman şehir merkezlerinde bile internet bağlantısı yaptırmak çileye dönüşebiliyor. İnternet servis sağlayıcıları binanıza internet altyapısı getirmiyor, bazı durumlarda kutu olmasına rağman altyapı yetersizliği veya port sıkıntısından dolayı internet bağlamıyorlar.

Günümüzde cep telefonu baz istasyonu bir çok noktada olduğu için 4.5G ağı da aynı şeiklde yurdun hemen hemen her noktasında mevcut. Bu sebeple cepte internete erişmede sıkıntı yaşanmamakla birlikte tarifelerin çok pahalı olması ya da sınırsız tarifelerin olmaması insanları sabit, ev internetine yönlendiriyor. İşte tam da bu noktada Vodafone Redbox size, tabiri caizse Hızır gibi yetişiyor. İnternet kullanacağınız yerde, cep telefonunuzun 4.5G internetini kullanabiliyorsanız Vodafone Redbox da kullanabilirsiniz demektir. 

Vodafone Redbox Nedir?

Vodafone Redbox, kablolu altyapı ihtiyacı duymayan fiber hızda, mobil internet hizmetidir. Vodafone Redbox, Vodafone marka ve kalitesi ile evinize gelmektedir. Vodafone Redbox kullanabilirmeniz için bulunduğunuz bölgede 4.5G ağı olması yeterli.

Vodafone Redbox Nasıl Çalışır?

Size, içerisinde simkart bulunan güzel bir modem verilir. Bu modeme herhangi bir kablo bağlantısı yapılmasına gerek yoktur. Sadece fişe takmanız yeterli. Vodafone Redbox modeminizi istediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz. Bu sayede siz nerede, fiber internet orada...

Vodafone Redbox Tarifeleri

Vodafone Redbox 'ın  limitli ve limitsiz tarifeleri mevcuttur. Tarifeler arasında size en uygun tarifeyi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vodafone Redbox Altyapı Sorgulama

Vodafone Redbox altyapı ağı geniştir. 4.5G ağı olan her yerde fiber hızda internet alabilirsiniz.

Vodafone Redbox Paketleri

Vodafone Redbox 'ın  limitli ve limitsiz paketleri mevcuttur. Paketler arasında size en uygun paketi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vodafone Redbox

 

Vodafone Redbox